Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
iPad yarın satışa çıkıyor Vote_lcapiPad yarın satışa çıkıyor Voting_bariPad yarın satışa çıkıyor Vote_rcap 
Byqonza (184)
iPad yarın satışa çıkıyor Vote_lcapiPad yarın satışa çıkıyor Voting_bariPad yarın satışa çıkıyor Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

iPad yarın satışa çıkıyor

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
iPad yarın satışa çıkıyor Left_bar_bleue999 / 999999 / 999iPad yarın satışa çıkıyor Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

iPad yarın satışa çıkıyor Empty
MesajKonu: iPad yarın satışa çıkıyor   iPad yarın satışa çıkıyor EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 11:46 am

Apple’ın merakla beklenilen tablet bilgisayarı iPad, yarın ABD’de raflara girecek.

Apple’ın merakla beklenilen tablet bilgisayarı iPad, 3 Nisan Cumartesi (yarın) günü ABD’deki 221 Apple mağazasında satışa sunulacak. Apple CEO’su Steve Jobs’un “devrim” olarak nitelendirdiği cihazın geçen hafta toplanan ön siparişlerinde toplam 120 binlik rakama ulaşılmasının ardından, Apple’ın söz konusu talebe yetişip yetişemeyeceğinin hâlâ tartışılmasına karşın; iPad’e yönelik uygulamaları destekleyen fonun sermayesi iki katına çıkarıldı. Risk sermayesi şirketi Kleiner Perkins Caufield & Byers, Apple iPhone için uygulama geliştirenleri desteklemek amacıyla 2008’de 100 milyon dolarlık sermaye ile kurulan iFund programına yaptıkları sermaye katkısını 200 milyon dolara çıkardığını duyurdu. iFund şu ana kadar 202’den fazla iPad uygulaması geliştirdi. Verilen 100 milyon dolarlık ekstra destekle bu sayının artırılması hedefleniyor. Öte yandan teknoloji dünyasında ise artıları ve eksileriyle yaklaşık 3 aydır süren “iPad’i beklerken” yolcuğu devam ediyor. 16 GB’lik versiyonu 499 dolar, 32 GB’si 599 dolar ve 64 GB’si 699 dolar olarak satışa çıkacak olan iPad’in Türkiye’ye ne zaman geleceği ise hâlâ netlik kazanmadı.

‘BÜYÜK iPHONE’

Son olarak ABD’nin önde gelen teknoloji yazarlarının deneyimlerine konu olan “iPad’i almak veya almamak için 10 neden” listelerine her gün bir yenisi ekleniyor. Bu deneyimlerini sayfalarına taşıyan Washington Post, Wall Street Journal ve New York Times, iPad’i Phone’un büyük hali olmakla eleştirirken, dokunmatik geniş ekranının Apple’ın 150 bini geçen uygulamaları için iyi bir platform olacağı görüşünde.

‘MOUSE’U OLMAYAN PC TUTAR MI?’

The Wall Street Journal Gazetesi’nin yazarlarından Walter S. Mossberg, “iPad için henüz Laptop katili demek için erken. Oyunun kurallarını değiştirecek ancak netbook ve laptop’ların yerine geçmesi o kadar kolay olmayabilir” yorumunu yaptı. The New York Times yazarlarından David Pogue ise hızlı, çekici ve çoklu dokunmatik ekranı ile dikkat çektiğini ancak büyük bir kesimin hâlâ mouse’u olmayan bir bilgisayarın nasıl yaygınlaşacağı konusunda endişe taşıdığına dikkat çekti.

veteknoloji
https://aal54.yetkin-forum.com

iPad yarın satışa çıkıyor
1 sayfadaki 1 sayfası