Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Rapidshare gönül aldı! Vote_lcapRapidshare gönül aldı! Voting_barRapidshare gönül aldı! Vote_rcap 
Byqonza (184)
Rapidshare gönül aldı! Vote_lcapRapidshare gönül aldı! Voting_barRapidshare gönül aldı! Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Rapidshare gönül aldı!

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
Rapidshare gönül aldı! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Rapidshare gönül aldı! Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

Rapidshare gönül aldı! Empty
MesajKonu: Rapidshare gönül aldı!   Rapidshare gönül aldı! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 11:55 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Rapidshare'den korsan açıklaması...

RapidShare, korsan film ve müzik indirenler konusundaki haberleri yalanladı ama...

Bugün yayınladığımız haberde, RapidShare'in korsan film ya da müzik indirenleri, bu içerikleri satın alabilecekleri yerlere yönlendireceğinden bahsetmiştik. Torrent'in kalesi olarak bilinen TorrentFreak sitesinde yayınlanan bu habere RapidShare kullanıcılardan yoğun tepki geldi. Dev dosya paylaşım servisi, bu tepkiler üzerine bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

RapidShare'in resmi sitesinde yer alan mesajda, kullanıcıların bilgilerinin RapidShare tarafından toplandığına dair uyarıların ve kanuni mercilere başvurulmasını tavsiye eden e-postaların kafa karışıklığı yarattığı belirtildi. RapidShare, mesajında kullanıcıların ne indirdiklerine karışmayacağının özellikle altı çiziliyor. Ancak satın alma bağlantıları iddiası yalanlanmıyor.

Buraya kadar her şey tamam, ama...

Bu e-postaların sahte olduğunu belirten RapidShare yekilileri kullanıcı bilgisi topladıklarına dair olan iddiaları reddetti. Bu mesajları alan kullanıcıların premium hesaplarının çalınmış olabileceğini belirten yetkilier, bu e-postaların amacının RapidShare ile olan irtibatı kesmek olduğunu aktardı.

Ancak aynı mesajda önemli bir detay da göze çarpıyor: RapidShare içerik sahiplerinin kendilerine yaptığı şikayetlerle korsan içerikleri kaldırdıklarını, kaldırmaya da devam edeceklerini üzerine basa basa belirtiyor. Ayrıca korsan içerik paylaşanların hesaplarının da anında silineceği söylendi. Yani korsan içeriğin RapidShare sunucularında barındırılması istenmiyor ve bunun için çok çalışıldığının altı çiziliyor.

CHIP Online
https://aal54.yetkin-forum.com

Rapidshare gönül aldı!
1 sayfadaki 1 sayfası