Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 22 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 22 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Gizli Soru Deyip Geçmeyin Vote_lcapGizli Soru Deyip Geçmeyin Voting_barGizli Soru Deyip Geçmeyin Vote_rcap 
Byqonza (184)
Gizli Soru Deyip Geçmeyin Vote_lcapGizli Soru Deyip Geçmeyin Voting_barGizli Soru Deyip Geçmeyin Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Gizli Soru Deyip Geçmeyin

YazarMesaj
kobratr41
ModeratöR
ModeratöR
kobratr41

Aktiflik :
Gizli Soru Deyip Geçmeyin Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Gizli Soru Deyip Geçmeyin Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 52
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/04/10
Points Points : 157

Gizli Soru Deyip Geçmeyin Empty
MesajKonu: Gizli Soru Deyip Geçmeyin   Gizli Soru Deyip Geçmeyin EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 12:45 pm

Bir makale yazarken belki de yazarken en çok hoşlandığım bölümü burasıdır. Belki çoğunuz bu yazımı okuduktan sonra gizli soru ve şifresini değiştirecektir. Gizli soru ile msn hacklenir mi ? Evet hacklenir hemde nasıl hacklenir bir çok güvenlik adımı geçilir mi ? Evet geçilir hemde nasıl geçilir. Ben bu yöntemle sayı vermek istemiyorum inanın bir hayli çok msn i ele geçirdim. Çoğu kişi msn e kaydolurken gizli sorusuna önem vermez sallama bişeyler girer veya kendisi için çok anlamı olan devamlı kullandığı kelimeri girer.
Bunu 2 şekilde aşabiliriz.
1) Kişinin kişisel özelliklerini çözümlemeye göre verilen cevaplar
2) En çok kullanılan kelimerden oluşan cevaplar veya gerçekçi cevaplar

1. sini açıklamak gerekirse kişinin özelliklerini tanımladık bu kişi gayriciddi veya ters cevaplar veren biri ise verdiği cevapta bir o kadar anlamsız olacaktır.
Örneğin; Annenizin Doğum Yeri sorusuna ben çoğu kişinin msn inde verilen cevabı söylemek istiyorum ama öncesinde biraz tahmin yürütün.

Evet arkadaşlar ben geneli için geçerli yani tüm gizli sorulara en çok verilen cevaplarda
‘sanane’ cevabı ile karşılaştım. Eğer cevap veren kişi ters bir kişilik yapısına sahipse büyük ihtimal bu tür cevaplar verecektir.
2.sini açıklamak gerekirse en çok hangi kelimeler kullanılıyorsa onları deneyin. Örneğin en sevdiğiniz arkadaşınız sorusuna bilinen klasik isimler girin. Bunu tahmin etmesi zordur. Veya anneninizin doğum yeri sorusuna aldığımız notlar çerçevesinde nereli olduğunu öğrenmiş isek eğer bu çok kolay olacaktır. Çoğu kişi bu msn hack işleri sık olmadığı zamanlarda önem vermeden gerçek veriler girerdi bu yüzden eski toprakların veya pek sanalla içli dışlı olmayanların verdiği cevaplar doğru cevaplardır. Bu yüzden sizde o kişinin verebileceği cevaplar doğrultusunda aldığız notlardan faydalanmalısınız. Birde verdiği bilgilerin tutarlılığı daima kotrol edin yani size verdiği basit bilgilerin dahi daha sonra verdiği bilgilerle uyuştuğunu kontrol edin bu stratejinizi kaydırma veya doğru istikamette devam etmenizi belirlemenize yardımcı olacaktır. Karşınızdaki kişinin sizi ciddiye alması için seviyenizi yüksek tutun bir çok konuda bilginizi gösterin fakat bunu yaparken şımarıklık vb şekilde değilde son derece mütevazi bir şekilde yaparsanız sizin için en iyi sonucu verecektir.
Peki diyorsunuz F0RTYS3V3N kardeşim bu denemelerde çok fazla denediniz gibisinden yazı çıkıyor deneme yapamıyorum. İşte bunun çözümü çok basittir bu çok fazla deneme yaptınız yazısını aldıktan 15 sn sonra açılacaktır.Tamam deyip tekrar gizli soru tahmin etme paneline girin. Bu hotmail için geçerli tabi. Bazı yerlerde sınırsız  Unutmayalım ki hiçbir şey imkansız değildir.Ve bu söylediklerimin(diğer sm konularım dahil) %100 gerçekleşmesi için söylediklerimin %100 ünü uygulamanız yetmeyebilir bunun için benim söylemediğim ve kendinizin ilave edeceği %100 lük kısmı ekleyerek %200 lük kısmı uygulayabilirsiniz  Bu oran başka dökümanlarla artabilir fakat eminim ki sonuca %100 ulaşırsınız Wink

Bu bilgileri karşınızdaki kişinin dosya kabul etme ihtimalinin düşük olduğu varsayımına göre verdim. Dosyayı karşınızdakine kabul ettirmeyi ap ayrı bir dökümanda verebilirim. Bunun yanı sıra çoğu arkadaşımız gizli soruda posta kodunu vb nasıl aşacağımızı merak etmiş olabilir. Sizlere bir fırsat sunuyorum ve size sadece ülkenin ve gizli sorunun sorulduğu bir link ten sonuca ulaşmanıza imkan sağlıyorum Wink Ülke çoğunlukla Türkiye ya gizli cevap Wink

Gizli Soru Deyip Geçmeyin
1 sayfadaki 1 sayfası