Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 9 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 9 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Hesabınız Engellendi Hatası Açıklaması Vote_lcapHesabınız Engellendi Hatası Açıklaması Voting_barHesabınız Engellendi Hatası Açıklaması Vote_rcap 
Byqonza (184)
Hesabınız Engellendi Hatası Açıklaması Vote_lcapHesabınız Engellendi Hatası Açıklaması Voting_barHesabınız Engellendi Hatası Açıklaması Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Hesabınız Engellendi Hatası Açıklaması

YazarMesaj
myenes
™Administrator™
™Administrator™
myenes

Aktiflik :
Hesabınız Engellendi Hatası Açıklaması Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Hesabınız Engellendi Hatası Açıklaması Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 155
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/03/10
Points Points : 361

Hesabınız Engellendi Hatası Açıklaması Empty
MesajKonu: Hesabınız Engellendi Hatası Açıklaması   Hesabınız Engellendi Hatası Açıklaması EmptyPaz Nis. 04, 2010 10:20 pm

HESABINIZ ENGELLENDI

Bu uyarı 2 anlama gelir.

1). Ceza aldınız.
2). 3 seferden fazla sayıda hatalı şifre girdiniz. ( yada bir başkası girdi)

hangisi olduğunu nasıl anlarsınız.?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresinden hesabınıza giriş yapmaya çalışın. ( oyuna değil siteye)

eğer aldığınız uyarı

Login not successful. That account has been banned by GM.

şeklinde ise bu ceza aldığınızı gösterir. Foruma herhangi birşey yazmanıza gerek yoktur. Cezalarla ilgili forumda hiçbir işlem yapılmamaktadır.
Cezalar Hakkında soru, itiraz ve savunmalarınızda Forum Yerine Kullanacağınız adresler
GM iletişim Adresleri
--------

eğer aldığınız uyarı

Giriş başarısız. Çok sayıda başarısız girişten dolayı hesap bloklanmıştır. Lütfen detaylı bilgi için E-Posta adresinizi kontrol edin.

şeklinde ise. Hesabınıza 3 den fazla hatalı şifre denemesi olmuş ve hesap bloke olmuş demektir. Yapmanız gereken oyuna kayıt olurken verdiğiniz mail adresinize gelecek mesajdaki aktivasyon linkine tıklamaktır.( Mail, spam klasörüne de gelebilir.)

Mail henüz gelmemiş ise 2 saat kadar beklemeniz gerekmekte. Bu süre sonunda halen gelmemiş ise [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ana sayfasındaki Kayıt Postasını Tekrar Gönder linkine tıklayarak yeni bir aktivasyon maili isteyebilirsiniz.

Gelecek mesajın şekli şudur:

-----------------------------------------------------
Sevgili (hesap adınız)
(hesap adınız) hesabınız için 3 kez yanlış şifre girildi

Sonuç olarak bu hesap güvenlik için bloklandı. Hesabınızı tekrar aktive etmek için linke tıklayın: http: /[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] metin2.org/ account_reactivate. php?ack_link= <--- (bu bir link değildir. Size ait olan link gelen mailde olacaktır. her hesap için bu link farklılık gösterir)

Eğer sorularınız varsa lütfen destek ile iletişim kurun!

Saygılar,
Metin2 takımınız
-----------------------------------------------------

Size gelen aktivasyon linkine tıkladığınızda ise "Hesabınız yeniden aktifleştirildi" mesajı alırsınız.

Bu aşamada E-posta adresinizin değişip değişmediğini kontrol etmenizi öneririm.)

Aktivasyon linkini içeren mail gelmez yada burada anlattıklarımdan farklı bir hata mesajı alırsanız GM lerle mail ile irtibata geçmeniz gerekmekte.

alıntıdır ... bu olay benım 45 lwl e geldi +9 dolu fln vardı ama hala açmaya çalışıom açılmıor Smile artık o hesabı unuttum bıle

Hesabınız Engellendi Hatası Açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası