Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Ninja Bıçakcı Klavuzu Vote_lcapNinja Bıçakcı Klavuzu Voting_barNinja Bıçakcı Klavuzu Vote_rcap 
Byqonza (184)
Ninja Bıçakcı Klavuzu Vote_lcapNinja Bıçakcı Klavuzu Voting_barNinja Bıçakcı Klavuzu Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Ninja Bıçakcı Klavuzu

YazarMesaj
myenes
™Administrator™
™Administrator™
myenes

Aktiflik :
Ninja Bıçakcı Klavuzu Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Ninja Bıçakcı Klavuzu Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 155
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 30/03/10
Points Points : 361

Ninja Bıçakcı Klavuzu Empty
MesajKonu: Ninja Bıçakcı Klavuzu   Ninja Bıçakcı Klavuzu EmptyPtsi Nis. 05, 2010 10:15 pm

Arkadaşlar Ninja Gerçekten iyi bir karakterdir.Gerek hızlı saldırıları olsun gerek skilleri olsun professionel katil gibidir.Bıçakçı ninja ile ilgili sizlere bilgi vereceğim....

Ninja kasmak gerçekten insanı bezdirir... hele -25 iseniz canınızdan bezmişsinizdir.Hile kullansanız pot bassanız birşey değişmez çünü atağınız yokturneyse lafı fazla uzatmayalım çar gelişimine geçelim...

Statlar....

Arkadaşlar coğu arkadaşlarımız 2vıt 1 hp derler ama ben farklı düşünüyorum ilk 65 hp yi verin yaklaşık 4k fln hpniz olur sonra dexi fullersiniz tabi dex 40 olana kadar metin kesme ws atma gibi eylemlerden kaçının zira moraliniz bozulabilir)

Beceriler.....
Suikast==>
ilk olarak suikasti master yapmanızı öneririm hem en çabuk dolan skil hem Toplu Atak skilidir kasılmada işinize yara ve wslerin en önemli skilidir.Hele kamufle olup düşmana arkadan saldırırsanız rakibinizi alt edebilirsiniz.

Bıçak Çevirme==>
bıçak çevirme ninjanın zehirleme,uzaklaştırma ve atak faliyetlerinin başında gelir fakat bir kusuru vardır çoook uzun sürede dolar.Buda onu 2.master sıralamasına taşır.Eğer ninjada 3 kat fazla vurmak isterseniz 6 kez vurduktan yada rakibiniz sizi ittirdikten(son saldirisi sizi uzaklaştırır)Bıçak cevirme vurursanız 700 ise 700 700 700 gibi bir rakamla karşılaşırsınız ki bu hiç fena diildir.

Hızlı Saldırı==)>

Hızlı saldırı rakibi uzaklaştırmak için kllanılır 40 lvla kadar etkisini pek gözlemleyemezsiniz ama ne zamanki hızlı saldırıya vermeye başladınız rakibinizi zorlarsınız.Hem bksı ucuzdur hemde gayet güzel bir skildir.

Zehirli Bulut==>

ilk zamanlarda çok ezik gelebilir belki wslerde kullanmayabilirsiniz size hak veriyorum...En basit örneği 15 lvlda yumrukla tek atarken(yabani köpeğe)bununla sadece can indirirsiniz ama ilerki seviyelerde hem zehirler hemde savunmaya etki etmeden atak yapar 70 lvl adamada 200 vurursunuz 50 lvl adamada çok küçük bir sapma olur (max.100)

Kamuflaj==>

Son master olacak skilimizdir.Hem uzun sürede dolar hemde wsliktir kasılırken kullanamazsınız masterda çok uzun surede dolar buda sizi kasılırken zorlaştırır.

Kullanılacak itemler.......

1 lvldan başlarsanız 5 lvla kadar sadece hançerle idare edebilirsiniz sonra paranız bolsa kaos gibi bir serverde özellikle 5 10 15 20 hançerlerinin +6larını 1 ve 18 lvl zırhlarının +6larını satın alarak veya basarak kullanın takabildiğiniz tüm itemleri +6yapın...26 lvlda zırha ihtiyacınız yoktur fakat elinizdeki silahı +7yapabilirseniz yapın yada uygun fiyata basın kalkan olarak +7beşgen tavsiye ediyorum Kask olarakta Zincir kapson +7...
Veee nihayet 30 olduk).....Size Tavsiyem Varınızı Yoğunuzu Satıp +9 SYH alın SYH nemi diyorsunuz siyah yaprak hançeri ki bu sizin ninjalığınızı belirleyecek silahdır.Wslerde Ezik olmamak Kolay Kasılabilmek için bu silaha ihtiyacınız vardır...Sonra 42 lvlda mümkünse +7+8+9 Ninja Takımı bulun Diğer itemlerinize Ellemeyin Zaten o Lvla gelince gerisini yazmamızın bir mantığı kalmıyacak))

Becer Kitapları.....

İlk olarak demiştimya suikasti master yapın diye alın size fırsat!!sadecee bir masteriniz var bicak cevirme master olana kadar 17 20 lvl yol var buda = 17 20 adet bk okuma fırsatı eğer bkları okursanız sizin iyiliğize Kitap okumak zekayı açar)) hem diğer ninjalardan bir üstünlüğünüz olur hemde çok işinize yarar Kaos serverinde Suikast bk 1.5m 2m arası değişir diğer swlerde 75-100k arasıdır bicak cevirme kaosta 1m diger swlerde 35-60k arasıdır
hızlı saldırıyı Kaosta 500kdan blursunuz Diğer swlerde 25kyı geçmez
Zehirli blutu ve Kamuflaj (hiç aynı değiller ama:S)fiyatları yakındır Ninjalarda grand açmak cok kolaydır bu fiyatlara kim grand açamazki))

arkadaşımıza teşekkür ediyoruz alıntıdır ...

Ninja Bıçakcı Klavuzu
1 sayfadaki 1 sayfası