Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 11 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 11 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
pwp geniş anlatım Vote_lcappwp geniş anlatım Voting_barpwp geniş anlatım Vote_rcap 
Byqonza (184)
pwp geniş anlatım Vote_lcappwp geniş anlatım Voting_barpwp geniş anlatım Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

pwp geniş anlatım

3 posters
YazarMesaj
ayberk123
Üye
Üye
ayberk123

Aktiflik :
pwp geniş anlatım Left_bar_bleue10 / 99910 / 999pwp geniş anlatım Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 73
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/04/10
Points Points : 176
Yaş Yaş : 26
Hobiler : metin2 oynamak

pwp geniş anlatım Empty
MesajKonu: pwp geniş anlatım   pwp geniş anlatım EmptyPerş. Nis. 08, 2010 9:24 pm

.Para Kasma

1.Yol:Çoğu PvP'de düzeltilmeyen bir şey vardır 50 lvl ve üstü tüm itemler +9'a basıldıklarında 50m ve üstü gibi fiyatlara markete veya herhangi bir yere silah satıcısı gibi satabilirsiniz.. Önerim takıları +9 a basıp satın diğer itemlere biraz yazık olur..

2.Yol:Eğer 1.yol engellenmişse ve düzeltilmişse bildiğiniz gibi PvPlerde silah satıcısı, zırh satıcısı veya herhangi açılan bir NPC'de Dolunay +9 veya benzeri güçlü itemler satılır yada potlar ucuza satılır bu sayede markete aldınığınız fiyattan daha pahalıya tekrar satabilirsiniz..

3.Yol:1. ve 2. yol engellenmişse genelde bu zor bir PvP'dir ve bu PvP işini biliyordur yani..Öncelikle amacınız boss veya yüksek lvl metinler kesmek olsun bu sayede bir çok güçlü iteminiz olur ve drop %'si düşük olduğu için pahalı bir fiyata satabilirsiniz gerekli ve işe yarayan itemleri düşürüp satmak veya ticarette kullanmak 1 numaralı amacınız olsun bu tür PvPlerde..

2.Level Kasmak

Bildiğiniz gibi PvP'lerin hepsinin Exp %'si farklı bu yüzden size farklı bir kaç tane kasılma yerleri ve püf noktalarını söylicem..

Öncelikle bu çok önemli bilmeyenlere market görevi direk 7 lvlden 31 lvle yükselmenizi sağlar..Çince bu nasıl yapcam hangi görev olduğunu nasıl anlıycam derseniz basit..7 Lvl olduğunuzda ilk market görevi gelir market tıklayın gelen herşeye tıklayabilceğiniz yere tıklayın sonunda iki tane kalırsa üsttekine tıklayın sonra zırhçıya gidin ardından devama tıklayın hep ve markete gidin 3 tane seçmek için yer gelcek 3.yü seçin ve 31 lvl olursunuz..

Exp %500 ve üzeri için:

Bunda fazla bilgiye gerek yok ama bence kafanıza göre takılın ama genede 1-40 arası 1. köy ardından 40-60 arası vadi 60'dan sonra kuleye gitmekte yarar var..

Exp %60 ve üzeri için:

Genelde en düşük 60'da tutarlar bunlarda:

1'den 7 ye kadar köpeklerde kasın ardından 31 lvl olmak için market görevini yapın bundan sonra..

31-50 Vadi
50-75 Kule
75-... Kule veya katlarda kasılmanızı tavsiye ederim

3.PvPde Karakterler

Savaşçı;

Savaşçı en güçlü demiycem ama sevilen bir karakter olduğunu hepimizi biliyoruz Zihinsel olmanızı önermem aksine kesinlikle Bedensel olmalısınız çünkü Zihinselde defansınız yüksek olsa bile atakınız düşük kalıyor ama Bedensel olunca zaten pvp olduğu için iyi itemlere sahip oluyorsunuz ve çok yüksek defansınız oluyor bundan sonra sadece atak lazım oluyor..Buda hava kılıcından dolayı Bedensel olmanızı gerektirir..

Sura;

Sura en çok tavsiye ettiğim herkes kara büyü çok iyi desede ben sizin seçiminize bırakıcam zaten Kara Büyünün ne olduğunu hepimiz biliyoruz ama bazıları Büyülü Silahın ezik olduğunu düşünüyor fakat değil büyülü keskinlik P +800 atak veriyor ve P parmak darbesiyle 6.5k civarı vuruyor benim arkadaşım Büyülü Silahtı ve serverın en iyisiydi herkesi kesiyordu yani Büyülü Silah gayet güçlü..

Ninja;

Ninja bence hangisi olcağınız pek farketmez yani Uzak Dövüş veya Yakın Dövüş olmanız çok bir şey değiştirmez ikiside iyi ama diğer karakterleri olmanızı tavsiye ederim ama Ninja olcam diyorsanız kesinlikle Yakın dövüş olun çünkü Uzak Dövüşte Zehirli Ok sersemletiyor fakat çoğumuz efsun sayesinde PvPde sersemliğe karşı bağışıklığa sahibiz ve Zehirli Ok Uzak Dövüşün en büyük kozu o sırada çünkü çok yüksek bir damage girebiliyor ama sersemliğe karşı bağışıklık bu şansı yok ediyor..Bu yüzden kesinlikle Yakın Dövüş olun..

Şaman;

Şamanda çok konuşucak bir şey yok şaman olucağınız 2. Karakter olsun bence çünkü Ejderha şamanı olursanız P olunca bütün skilleriniz 4k üstü vuruyor rahat çünkü genelde hep kritik tutuyor..İyileştirme ise şansı iyileştirme skilli sayesinde ölmemesi ölüyor böylece boss keserken çok işinize yarıyor.Peki hangisi olalım derseniz Ejderha derim..

Olacağınız Karakter Sıralaması;
1. Sura
2. Şaman
3. Savaşçı
4. Ninja

4.Hangi Bonusları Seçmeliyiz?

Takılarda:Kritik ve Max HP
Silah:Kritik ve Güç
Zırh:Max HP
Kalkan:Bağışıklık
Kafalık:Zehirleme Değişimi

5.Hangi silahları çeşitlerini kullanmalıyız?

Savaşçı:Kılıç kullanmalı çünkü savaşçı Bedensel olmalı demiştim ve bildiğiniz gibi Bedenseller Kılıç kullanır..

Ninja:Uzak dövüş zaten yay kullandığı için direk yakın dövüşden bahsediyorum hançer çünkü hançer çok hızlı olduğu için rakibine vurma fırsatı tanımaz ve buda çok önemlidir az vurduğuna falan bakmayın..

Şaman:Yelpaze olduğun düşünüyorum kesinlikle çanın bir artısı yok şamanın fazla hızlı vurması gerekmiyor bu yüzden çok vuranı yani yelpazeyi seçmelisiniz..

6.Sık sorulan sorular..

Soru:80 Lvl silahları nasıl yapılır?
Cevap:65 Lvl silahlarını +9 dan sonra basarsanız +0 80 Level silahı elde edersiniz..

Soru:+9 65 Lvl silahım var ama basamıyorum napıcam?
Cevap:Basarken çinden girin ve TR'den girerseniz 80 lvl silahları çok az vuruyo gözükür ama öle vurmaz ona aldrımayın..

Soru:66 Level zırhları nerden düşer?
Cevap:Kulenin son katında çıkan Azrail adlı bossu keserseniz Azrail Sandığı çıkar ve Azrail Sandığını açtığınızda düşme ihtimali vardır..

Soru:54 Lvl 61 Lvl zırhları nerden düşer?
Cevap:Hayalet ormandan düşer..

Soru:Kraliyet Zırhı nasıl yapılır?
Cevap:+9 Çelik bastıktan sonra 3 tane mavi inci, 3 tane kankırmızı inci ve 3 tane beyaz inci lazım ardından basarsanız Kraliyet zırhınız olur tabii başırılı olursa..

7.Lonca

Öncelikle Metin2 Private serverlarda iyi bir lonca kurmak zor değildir ama biraz çabuk kurmalısınız çünkü bölece daha çok kişi alırsınız burdaki daha çok kişi almanın önemi ise Privatelar kolay olduğu için herkes güçlü olur ezik olanlarıda alın zamanla nede olsa onlarda güçlü olcak güçlü oldukları zaman loncada daha fazla güçlü olur charı ölece bırakanlarıda atarsınız kısacası çok basit..

8.İtemler

Savaşçı:Savaşçılar kesinlikle str veren yani güç veren itemler giymelidir zaten Hangi Bonusları Seçmeliyiz adlı bölümde ortak kullanılanları belirttim burda sadece karakterlere ait olanları belirtiyorum.Silahada gelince
Bedensel kılıç Zihinsel ise mızrak kullanmalıdır..

Sura:Suralar zeka veren itemler giymelidir silahda bile zeka olmalı çünkü suralar daha çok skilleri sayesinde avantajı yakalıyor mesela ateş hayaleti bunun damageını artırmak için zeka veren itemler giyilmeli..

Şaman:Şaman'da aynı sura gibi zeka veren itemler giymeliki kritiki artsın skilleri daha çok koysun..Silaha gelince kesinlikle yelpaze kullanmalı..

Ninja:Ninja dex veren yani çeviklik veren itemler kullanmalı Yakın Dövüş veya Uzak Dövüş farketmez ninjada dex çok önemli bir etkendir damage adına..Silaha gelince hançer kullanmalı..
manyakkkedi
Üye
Üye

Aktiflik :
pwp geniş anlatım Left_bar_bleue10 / 99910 / 999pwp geniş anlatım Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 69
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/03/10
Points Points : 2147483646
Hobiler : Pvp metin2 xD
Lakap : Leylek

pwp geniş anlatım Empty
MesajKonu: Geri: pwp geniş anlatım   pwp geniş anlatım EmptyCuma Nis. 09, 2010 8:13 pm

Smile Güzelde Burası Yeri Deilki.
Byqonza
Üye
Üye
Byqonza

Aktiflik :
pwp geniş anlatım Left_bar_bleue500 / 999500 / 999pwp geniş anlatım Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 184
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/03/10
Points Points : 297
Yaş Yaş : 27
Hobiler : nette takılmak
Lakap : Byqonza

pwp geniş anlatım Empty
MesajKonu: Geri: pwp geniş anlatım   pwp geniş anlatım EmptyPaz Nis. 11, 2010 9:44 pm

kards bunları bilmeyen saten metin oynamasın Very Happy
http://www.manyakserverler.tr.gg

pwp geniş anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası