Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 19 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 19 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
azrail ile bin savaşçı kesimi Vote_lcapazrail ile bin savaşçı kesimi Voting_barazrail ile bin savaşçı kesimi Vote_rcap 
Byqonza (184)
azrail ile bin savaşçı kesimi Vote_lcapazrail ile bin savaşçı kesimi Voting_barazrail ile bin savaşçı kesimi Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

azrail ile bin savaşçı kesimi

YazarMesaj
ayberk123
Üye
Üye
ayberk123

Aktiflik :
azrail ile bin savaşçı kesimi Left_bar_bleue10 / 99910 / 999azrail ile bin savaşçı kesimi Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 73
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/04/10
Points Points : 176
Yaş Yaş : 26
Hobiler : metin2 oynamak

azrail ile bin savaşçı kesimi Empty
MesajKonu: azrail ile bin savaşçı kesimi   azrail ile bin savaşçı kesimi EmptyCuma Nis. 09, 2010 11:46 am

İlk Öncelikle Azrailden Başlamak İstiyorum.

Azrailin Nerde Çıktığını Bilirsiniz.Zaten Bilmeyen Bu Konuya Girmez.
Şeytan Kulesi 9. kata kadar Sorunsuz çıktınız.

Şimdi ise bir stratejiye ihtiyacınız var.
Azrail için gerekenler.

75-85 level arası en az 3 savaşcı.
en az 80 level okçu. (Zehirli oku master yada grandsa iyi olur)
Okçu Yoksa Zehirlemeli İtem.
1 adet dönüşüm küresi
Dönüşüm Perfect Master.
Güçlendirme İksirleri

Şimdi Stratejimiz:

İlk Önce Etrafta Mob Bırakmıyoruz.
Etraf Sakin. Ama hiç dalmayın azraile.
Sonra Herkes Azrailin Başına Geçiyor Ama Ellemiyor.
Şimdi Dönüşümü Perfect olan kişimiz iksirleri içsin güçlü bedenmidir hava kılıcımıdır yaktın ve dönüşümü başlatsın.
Şimdi Azraili Kestik Kestik Ama Çeyrege Geldiği Gibi Canı Doluyor dimi?
Burda okçumuz işe giriyor.
Canını Çeyreğe Kadar İndiriyoruz. İndirdiğimiz gibi okçumuz zehirli oku olabildikçe yakında çakıyor ve azrail canı depolayamadan zehiri yiyor.

Bu arada Zehir:

Zehir, Canavarımızın Canını Kaç Level Olursa Olsun Kademe Kademe Düşürür Ve Mob Zehir Bitene Kadar Can Depolayamaz.

Zehiri Yediği Gibi Herkes Dalmaya Başlıyor Ama Kesinlikle Normal olarak vurmuyor çünkü dönüşmüş kişinin işi zorlaşır sadece kılıç çevirme ruh gibi iyi indiren skiller bide şamanımız varsa kritik verir üstüne zehir varken bide yakarsa şamanımız o azrailin canını almaya az kalmış demektir

Zehirleyebilmek için mob la aranızda 5 levelden fazla olmamalıdır yani mob dan 5 level eksik olmamalısınız.

Zehir 1 kere etkilidir 1 daha zehirleyemezsiniz.

En sonunda kestiniz Kutu çıktı kutu ve paradan başka birşey düşmüyor heyecan yapmayın ama yapabilirsiniz çünkü iyi bir süpriz ile karşı karşıyasınız.

En yüksek level kişi sandığı oracıkta açmalıdır güvenmiyorsanız kendiniz açın.

Çıkabilecek İtemleri Sıralıyorum:

+0 66 level zırhları (siyah çelik kara büyü vb.)
+0 65 level silahları
+0 70 level silahları
+0 75 level silahları
+0 +3 61 seviye zırhlar
+5 +6 kristal bilezik veya cennetin gözü bilezik

Küçük ihtimal daha değişik itemler ama sıralama böyle yüksek sandık olduğu için iyi item çıkma ihtimalide yüksek.

Bin Savaşcı Kesimi :

Bin Savaşcıda Azrail Kadar Olmasada Baya Zorlayıcıdır.
Aynı Taktikle Kesilmesi Gerekir Ve En Az 5 Kişi Olmalıdır
2 kişi Sizin Üstünüze Gelen Slotları Kendine Çekmeli Dieride Şaman Ve okçu olmalıdır.
Merak etmeyin azrail kesebilirseniz bu vız gelir tırrrıs gider

azrail ile bin savaşçı kesimi
1 sayfadaki 1 sayfası