Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 26 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 26 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
yükseltme kılavuzu Vote_lcapyükseltme kılavuzu Voting_baryükseltme kılavuzu Vote_rcap 
Byqonza (184)
yükseltme kılavuzu Vote_lcapyükseltme kılavuzu Voting_baryükseltme kılavuzu Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

yükseltme kılavuzu

YazarMesaj
ayberk123
Üye
Üye
ayberk123

Aktiflik :
yükseltme kılavuzu Left_bar_bleue10 / 99910 / 999yükseltme kılavuzu Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 73
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/04/10
Points Points : 176
Yaş Yaş : 26
Hobiler : metin2 oynamak

yükseltme kılavuzu Empty
MesajKonu: yükseltme kılavuzu   yükseltme kılavuzu EmptyCuma Nis. 09, 2010 12:50 pm

eki hala, umarım bu konuda size birazda olsa yardımcı olabilirim

Bilindiği gibi oyuncuların çoğu demirci karşısında bir çok yükseltme taktiği denemiş ve olmasını ummuştur.Bazı zaman üst üstü şansları denk gelmiş ve aynı yöntemle 2-3 kere basmış olabilirler ama kesin yapabilirim kesin biliyorum gibi bir durum söz konusu değildir

İhtiyacınız olduğunu düşündüğüm birkaç konuya parmak basayım nasıl yükseltme yapılır, gerekli envanter(ler), yükseltme kağıtları (kutsamaları) ve diğer noktalar

Öncelikle:
görüldüğü üzere yükselteme sanışlarımız bunlarıdır

+0 +1 = 91% oranda yükseltme başarılı olur,
+1 +2 = 83% oranda yükseltme başarılı olur,
+2 +3 = 71% oranda yükseltme başarılı olur,
+3 +4 = 58% oranda yükseltme başarılı olur,
+4 +5 = 49% oranda yükseltme başarılı olur,
+5 +6 = 38% oranda yükseltme başarılı olur,
+6 +7 = 25% oranda yükseltme başarılı olur,
+7 +8 = 18% oranda yükseltme başarılı olur,
+8 +9 = 7% oranda yükseltme başarılı olur...

Kutsama Kağıdı(role): Eşyanızın kaybolmadan yükseltilmesini sağlayan envanterdir işlem başarısız olursa eşyanız sadece 1 kalite düşer..

Savaş tanrısı rolesi: Bingsu görevinden sonra da elde edeceğimiz bir yükseltme malzemesidir %100 oranda itemimizi +0 dan +4 e kadar basabiliriz.. +4 den yüksek itemlerde çalışmaz!!!

Ejderha rolesi:Ejderha rolesi üretmek için Büyülü metal kullanılır Eşya yükseltme oranı daha yüksektir. Başarısız olursa eşyanız sadece 1 kalite düşer..+%10 daha şanslı item basar

Demirci el kitabi: +%20 daha şanslı item basar. Başarısız olursa eşyanız sadece 1 kalite düşer.

yükseltme kılavuzu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Boss (patron) kılavuzu
» Yükseltme Klavuzu
» dolunay cıkarma oranı yükseltme bakın