Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Tersane Havuz Anlaşması Vote_lcapTersane Havuz Anlaşması Voting_barTersane Havuz Anlaşması Vote_rcap 
Byqonza (184)
Tersane Havuz Anlaşması Vote_lcapTersane Havuz Anlaşması Voting_barTersane Havuz Anlaşması Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Tersane Havuz Anlaşması

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
Tersane Havuz Anlaşması Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Tersane Havuz Anlaşması Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

Tersane Havuz Anlaşması Empty
MesajKonu: Tersane Havuz Anlaşması   Tersane Havuz Anlaşması EmptyCuma Nis. 23, 2010 6:27 am

nasıl kullanılabilirim ve sonucunda neler olur?

1. darbe puanınız 0 ise kullanabilirsiniz
2. ne kadarını kullanmak istediğini seçin
3. tamire basın
4. tamirden dolayı vip üye değilseniz 1000 inci gider
5. tamirden dolayı 1.000 darbe puanı alırsınız
6. ne kadar havuz anlaşması kullandıysanız o kadar darbe puanı ekstra olarak geçer
6. havuz anlaşmasındaki darbe puanı + 1000 darbe puanı = sizin hesabınıza geçer ve geminiz o darbe puanına ulaşır.

ÖRNEK:

durumunuz:
- geminiz battı
- havuzda 50 anlaşmanız var
- bunun 20sini kullanmak istiyorsunuz

yapılacaklar:
1. tersaneden tamir bölümüne gelin
2. tersane havuzundan 20 adet anlaşmayı seçin
3. tamire basın

sonuç:
geminiz 20 havuz anlaşması kullandığından;
1. tersane havuz anlaşmasında 30 adet kalır
2. tamir yaptığınızdan (vip üye değilseniz) 1000 inci hesabınızdan düşer
3. geminiz 21.000 darbe puanı ile denizlere açılır.
https://aal54.yetkin-forum.com

Tersane Havuz Anlaşması
1 sayfadaki 1 sayfası