Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
travian komik hikayesi Vote_lcaptravian komik hikayesi Voting_bartravian komik hikayesi Vote_rcap 
Byqonza (184)
travian komik hikayesi Vote_lcaptravian komik hikayesi Voting_bartravian komik hikayesi Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

travian komik hikayesi

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
travian komik hikayesi Left_bar_bleue999 / 999999 / 999travian komik hikayesi Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

travian komik hikayesi Empty
MesajKonu: travian komik hikayesi   travian komik hikayesi EmptyCuma Nis. 23, 2010 6:54 am

komik
travian hikayesi

KAHRAMAN: Hadiyin layn bizimki yine uyumadı adam uyusa bile bizi uyutmuyo:S sefere gidiyoruz yine
MIZRAKÇI: Bende geliyim mi abi?
TOKMAK: Bi tokmak vurcam şimdi kafana neyine senin sefer ölcen kalcan hesap veremicez adama zaten benim tokmaklarda hala tahtadan balta sallayana bak sanki pırlanta taşıyo!
MIZRAKÇI: Olsun be abi mancınığı itsem bari ya
BALTA: Bırakın gelsin çocuk geçen daldık biz oraya boş köy
KAHRAMAN: İyi hadi gel bakalım mancınığıda hızlı itin daha yan köye gitçez xxxx neymiş yeni bi hatun war onu kaçıracaz bana.
TOYTON: Hadiyin yaw ohoo bi dünya hızım war sizin yüzünüzden hiçbi işe yaramıo hadi siz yola çıkın madem ben yetişirim size kestireyim biraz..
KAHRAMAN: konuşma layn!
SEFER DÖNÜŞÜ..
---------------------------
TOKMAK: Ben dedim o safı götürmeyelim sefere diye ne diyecez şimdi adama!
TOYTON: Nasıl öldü o dingil ya mancınığın arkasında duruyodu! Yanlız adam iyi destek çekmiş ha!
KAHRAMAN: Susun lan sizin yüzünüzden bu gece hatunları dolaşamıycam patron kızacak yine seferdeyiz! Nerde o baltacı o dedi götürelim diye!
BALTA: Ne biliym ben mancınığı iter daha hızlı gideriz diye dedim. Biliyon abi yeni evlendim benim hatun bütün gün tarlada çalışıyo akşamlarıda ben seferde oluyorum inanırmısın 1 aydır evliyiz hala tık yok
MIZRAKÇI: Lan şerefsizler ne bırakıp gittiniz lan beni iki saattir koşuyorum iyiki bi tuvaletimiz geldi hemen kesip gitmişsiniz!
KAHRAMAN:Nerdeydin lan sen!
MIZRAKÇI: Abi çalıların ordaydım napiym saldırı gelmeyince bize sizde hep seferdesiniz biz hep sizin tahıllardan aşırıp aşırıp yedik mideyi bozmuşum
TOKMAK: Vermeyelim buna bidaha tahıl ölsün zaten bi şeye yaramıyo niye bastılar bunu anlamıyorum:S
KAHRAMAN: Hassittr.... Patron uyumamış kapıda yine geri sayım yapıyo girmeden gönderecek yine biyere! Hay ben böyle işinde yağmasınında yıkmasını....
PATRON: NERDESİNİZ LAN SİZ!
KAHRAMAN: ...nında.... ah efendim patron buyur bu gece siz uyursanız bizde uyumayalım hangi köyü yağmalayalım diye tartışıyoduk o yüzden geciktik özür dileriz.
PATRON: MIZRAKÇI GEL BAKİYM BURAYA!
MIZRAKÇI: Buyur patron
PATRON: E ANLAT BAKALIM BOŞUNA GÖNDERMEDİK SENİ NE HALT YEDİ BUNLAR?
MIZRAKÇI: walla patron yanda xxx diye bi kız warmış onumu kaçıracakmış kahraman neymiş tokmak sallayanda hep tahtadan tokmak veriyolar diye sana sövüyo
TOKMAK: walla sövmedim lan mızrakçı alırım o mızrağı..
KAHRAMAN: walla patron nolur ya seviye21 oldum hala evlenemedim bıktım hovardalıktan hep başka köylere gidiyoz uzak yerlere gidiyoz e yorgun olunca bişyde yapamıyorum!
PATRON: TAMAM UZATMAYIN O XXX MİDİR NEDİR KORUMASI KALKSIN ALACAM ONU SANA HADİ ŞİMDİ GİRMEYİN İÇERİ SİZ YAĞMAYA GİDİYONUZ MANCINIKLAR İÇERİ GEÇEBİLİR!HA BİDE BALTA GEL BAKİYM BURAYA!
BALTA: Buyur patron
PATRON: SENDE KAL HANIMIN SENİ BEKLİYO HADİ BAKIYM SENDEN EN AZ 500 BALTA BEKLİYOM BU HAFTA
https://aal54.yetkin-forum.com

travian komik hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası