Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Mynet Sistem AçıkLarı ! Vote_lcapMynet Sistem AçıkLarı ! Voting_barMynet Sistem AçıkLarı ! Vote_rcap 
Byqonza (184)
Mynet Sistem AçıkLarı ! Vote_lcapMynet Sistem AçıkLarı ! Voting_barMynet Sistem AçıkLarı ! Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Mynet Sistem AçıkLarı !

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Mynet Sistem AçıkLarı ! Empty
MesajKonu: Mynet Sistem AçıkLarı !   Mynet Sistem AçıkLarı ! EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 11:33 pm

Bug 1)
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bu tipik bir XSS bugu dedigimiz tarz buglardan form kullanarak guncel olan sayfa icinde istedigimiz her kodu ve yazıyı yazabilmemizi saglar..
Bunla ne yaparsınız.
MyNet üzerindenmis gibi gosterip bir sitedeki worm/troja tarzı kodu include edebilirsiniz.
Tarih 28/04/05 8:52pm
Bug 2)
Bu kod sayesinde MyNETin sifre sıfırlama sayfasında dogum tarihi yani 1. asamayi gecebilmekteyiz.
Bu bug ile ne yazıkki Gizli Soruyu goremiyoruz nedeni ise 1. asama sırasında SSide olarak SQL queryden gelen kodu bize print etmesidir.
ancak yanıt bilindigi taktirde yada bulunursa sifreyi degisebilirsiniz.
Simdi ordan cok bilmis arkadaslar cıkıp bi boka yaramaz felan derler beni deli ederler. Güzel kardesim eger adamla ilgili butun bilgileri hemen hemen biliyorsan takımdır isimdir gibi zaten bunları normaldede üretip deniyorsunuz zor seyler degil cogu kisi takim isim sehir gibi sacma yanıtları yazarlar denerseniz bulursunuz
Tarih 28/04/05 8:55pm
Bug 3)
Bildiginiz gibi MyNET oyun sayfalarında dolu olan bir odaya click yapmamız mumkun degil ve bundan dolayı oyuna giremiyoruz.
ancak bunu asmanın yolu mevcut
Ornegin: Okey Bolumunu girdiniz
Ve Boğaza karşıda oynamak istiyorsunuz.
javascriptpenApplet('Geyik+muhabbeti','02','6782 ') bu o an icin Geyik Muhabbetinin javascript sayfası.
burdaki degerleri
javascriptpenApplet('Bogaza+karsi','01,'6782') tarzında editleyip
AddressBara yazıyoruz ve karsımıza Bogaza karsi aciliyor
aynı sekilde
tarzında
Room= ve RoomID= degerlerini verdigim sekilde editlerseniz girerseniz
bunun mantigi nedir
aslinda mynet bunlar size print ederken
if usercount >= 100 print disabled.
else print link mantigiyla yaziyor yani bunun anlamı 100 kisi veya fazla ise linki yazma degilse linki yazdır.
Simdi sorucaksınız peki diger odalar icin napıcam
javascriptpenApplet('Odaadi','Oda Numarasi,'Oda PIDI')
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kodu&GameId=ok&Game=Okey&version=1,0,0,41&p=Oda Pidi&cvalue=&archiveType=null&server=oyun.mynet.co m
tarzı 2 kodlada girebilirsiniz.
bu kodlardan HTTP linki olanı Okey icindir diger oyunlar icin Game= ve version= degerleri degismektedir.
simdi gelelim kalin yazilan yerlerin nasil insert edilecegine:
Oda ADI: Kesinlikle türkçe karakter kullanmıyorsunuz ve boşluk degeri için "+" yazıyoruz.
Oda NO: Odanın Numarası genelde bunu bulmak icin yandaki odanın degerinden bir dusun ancak eger alt table a gecerseniz. bu deger 15 ise 21 gecmekte yani bir sonraki 10lık sayı degerine geciyor ama ben size yandaki odanın verilerini kullanmanizi oneririm.
Oda PIDI:Bu pid oyunun serverda hangi degerle tutuldugu o an calisan linuxdada bildiginiz PID degeridir hemen hemen her 15 oyunda bir bu deger degisir bunuda yaparken gene yan odayı kullanmanızı tavsiye ederim..
Deads Leader
Üye
Üye
Deads Leader

Aktiflik :
Mynet Sistem AçıkLarı ! Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Mynet Sistem AçıkLarı ! Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 106
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 149
Yaş Yaş : 27
Hobiler : Bilgisayar
Lakap : By_System_RooT

Mynet Sistem AçıkLarı ! Empty
MesajKonu: Geri: Mynet Sistem AçıkLarı !   Mynet Sistem AçıkLarı ! EmptyPaz Eyl. 06, 2009 4:05 pm

teşekürler

Mynet Sistem AçıkLarı !
1 sayfadaki 1 sayfası