Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Vote_lcapMsnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Voting_barMsnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Vote_rcap 
Byqonza (184)
Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Vote_lcapMsnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Voting_barMsnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz)

4 posters
YazarMesaj
Linoel
Üye
Üye
Linoel

Aktiflik :
Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 43
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/09/09
Points Points : 109

Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Empty
MesajKonu: Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz)   Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) EmptyPtsi Eyl. 07, 2009 11:02 am

Msn de pcye sizmayi anlatıcam.

Adsl hack diyebiliriz

Şimdi işe başlıyalım;

İlk olarak msn messenger ile başlıyoruz.

Pc sine sızmaya çalışacaınız hedef ile bir konuşma başlatın.

Msn de 2 türlü ip alma yöntemi wardır.

Birinciyi çoğu kişibilir.Karşı tarafa dosya aktarımı yaparken dosta iken netstat -n komutunu kullanmaktır.

İkinciyi fazla kişi bilmez.bu yöntemde de adamdan dosya alırken dosa
netstat -a -n yazmaktır.

İkinci aşamada karşımızın ipsini öğreniyoruz.Benim kullandığım taktik şudur arkadaşım sende dale don dale warmı War der tabii ki bende o sırada 2. tAktiği uygulayarak ipsini alırım.

İnternet explorerı açıyorz adres satırına ip yi yazıyoruz.
Ve direk olark bir kutucuk açılıyor user we password soruyor.

Üçüncü aşamayı geçebildiyseniz kendinizi alkışlayın.

Dördüncü basamakta artık işimiz bebek oyuncğı gibi bişey.Artık adamın flashında yani adslinde yiz.

Bundan sonrası size kalmış birşey ister adsle port forwarding yaparsınız.Yani port yönlendrmesi we ya adamın adslini bozarsınız.

bazı ads markaları ve şifreleri...
burdakı markaya gore internet exporer a ıp adreslerini yazın
MODEM MARKASI IP
Zyxel 192.168.1.1
Asus 192.168.1.1
Onixion 192.168.1.1
Dost 192.168.1.1
Dost 192.168.1.254
Alied Telesyn 192.168.1.1:8080
Picatel 192.168.7.1
Zoom 10.0.0.2
Econ,Geek,Cnet 10.0.0.2
Keysmart 10.0.0.2
Alcatel 10.0.0.138
D-Link 10.1.1.1 veya
192.168.1.1
USRobotics (CD Takılacak)
Datron 192.168.1.1
Apache(USB) 192.168.1.2
Apache(ETHERNET) 192.168.1.1
Speedcom 10.0.0.2

gelen sayfayada bu kulanıcı adını ve şifresini yazın veee....hooop modemin içindesiniz

USER NAME PASSWORD
admin 1234
Admin Admin
root root
root root
admin dostdost
manager friend
DSL DSL
admin zoomadsl
admin epicrouter
admin epicrouter
admin (admin kendi girecek)
admin admin
admin admin
admin root
root root
root root
admin conexant

bana sorarsanız şimdi hemn gidin adsl şifrenizi deyistirin

Gerisi size kalmış bir olay hepinize kolay gelsin...
Not: AdsL şifrelerinin hemen hemen hepsi aynıdır...biliyorum ki nerdeyse hickimse adsl sifresini deyistirme zahmetinde bulunmaz..bu da hackerlar için bulunmaz bir acıktır
kacak66
Üye
Üye
kacak66

Aktiflik :
Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/10/09
Points Points : 19
Yaş Yaş : 29

MesajKonu: Geri: Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz)   Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) EmptySalı Ekim 27, 2009 8:13 pm

saol konu için
By_ATALAY
Üye
Üye
By_ATALAY

Aktiflik :

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 58
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/03/10
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 28
Hobiler : BİLGİSAYAR
Lakap : _ATALAY_

MesajKonu: Geri: Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz)   Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) EmptyC.tesi Mart 20, 2010 4:02 pm

yaramazzzz Very Happy
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

MesajKonu: Geri: Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz)   Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz) EmptyC.tesi Mart 20, 2010 4:10 pm

:DD:
https://aal54.yetkin-forum.com

Msnden Pc'ye Sızma (Adsl Hack'de diyebiliriz)
1 sayfadaki 1 sayfası