Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Vote_lcapSistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Voting_barSistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Vote_rcap 
Byqonza (184)
Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Vote_lcapSistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Voting_barSistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü

2 posters
YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Empty
MesajKonu: Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü   Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü EmptySalı Ekim 13, 2009 6:18 am

Bilgisayarınız da olan bazı sorunlardan dolayı Sistem Geri Yükleme hizmetine başvurduysanız ve sistem geri yüklemede hiç bir tarihin olmadığını gördüyseniz ...
1) Aşağıdaki kodu kopyalayın not defterine yapıştırın.

Kod:
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\.htc] "Content
Type"="text/x-component" @="htcfile"

[HKEY_CLASSES_ROOT\MIME\Database\Content
Type\text/x-component]
"CLSID"="{3050f4f8-98b5-11cf-bb82-00aa00bdce0b}"
"Extension"=".htc"

[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{3050f4f8-98b5-11cf-bb82-00aa00bdce0b}]
@="Microsoft Html Component"

[HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{3050f4f8-98b5-11cf-bb82-00aa00bdce0b}\InProcServer32]
@="C:\\WINDOWS\\System32\\mshtml.dll"
"ThreadingModel"="Apartment""

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\.htc] "Content
Type"="text/x-component" @="htcfile"

2) Not defterinin sol üst köşesinden Dosya > Farklı kaydet deyin.
3) Dosya Türü bölümüne tırnaklar dahil "Sistem Geri Yükleme Boş Takvim.reg" yazın masaüstüne kaydedin.
Ardından masaüstündeki Sistem Geri Yükleme Boş Takvim dosyasına çift tıklatın Evet deyin sonra Tamam deyin bilgisayarınızı yeniden başlatın.
https://aal54.yetkin-forum.com
sayko5454
ModeratöR
ModeratöR
sayko5454

Aktiflik :
Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 117
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/10/09
Points Points : 2147483647

Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü Empty
MesajKonu: Geri: Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü   Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü EmptyCuma Ekim 16, 2009 8:47 pm

saoLL

Sistem Geri Yükleme de boş takvim çözümü
1 sayfadaki 1 sayfası