Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
basit saldırı(yenileriçin) Vote_lcapbasit saldırı(yenileriçin) Voting_barbasit saldırı(yenileriçin) Vote_rcap 
Byqonza (184)
basit saldırı(yenileriçin) Vote_lcapbasit saldırı(yenileriçin) Voting_barbasit saldırı(yenileriçin) Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

basit saldırı(yenileriçin)

2 posters
YazarMesaj
sayko5454
ModeratöR
ModeratöR
sayko5454

Aktiflik :
basit saldırı(yenileriçin) Left_bar_bleue10 / 99910 / 999basit saldırı(yenileriçin) Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 117
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/10/09
Points Points : 2147483647

basit saldırı(yenileriçin) Empty
MesajKonu: basit saldırı(yenileriçin)   basit saldırı(yenileriçin) EmptyÇarş. Mart 17, 2010 6:29 pm

werildimi biilmiyom verilmişse özürdilerim.
ddosatack prosunu nasıl yapacagınızı anlatıcam baslayalım
ARACLAR:
1:NOT DEFTERİ
2IR ADET PC
3:HACKER ADAYI
sımdı ılk olarak not defterımızı acıyoruz ve oraya [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] -t
.comdan sonra bosluk bıraktım dıkkat edın sımdı bukadar sonra sol ust kosedekı dosya butonuna tıklayarak farklı kaydet dıyoruz sonrada .bat olarak kaydedıyoruz

ve sunuda degıstırın saldırılacak sıte yerıne hangı sıteye saldırmak ıstıorsanız o sıtenın url sını yanı adını yazın daha sonra programımızı acıp beklıyoruz
S3L!m
Üye
Üye
S3L!m

Aktiflik :
basit saldırı(yenileriçin) Left_bar_bleue10 / 99910 / 999basit saldırı(yenileriçin) Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 22
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/03/10
Points Points : 25
Yaş Yaş : 31

basit saldırı(yenileriçin) Empty
MesajKonu: Geri: basit saldırı(yenileriçin)   basit saldırı(yenileriçin) EmptyPaz Mart 28, 2010 11:01 pm

tam olarak anlayamadım ben bunu Crying or Very sad
http://www.izlesinemadizi.com

basit saldırı(yenileriçin)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 60 Adet Web Saldırı Programı Ddos Saldırı Araclar
» Balık Botu (Yeni Basit Anlatım - Hiç Bir Forumda Yok)
» Saldırı Programları
» Tarihin En Güçlü Saldırı Programı ! [ DePreM v1.0 ]
» Tarihin En Güçlü Saldırı Programı ! [ DePreM v1.0 ]