Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Ardamax 2.8 Keylogger Vote_lcapArdamax 2.8 Keylogger Voting_barArdamax 2.8 Keylogger Vote_rcap 
Byqonza (184)
Ardamax 2.8 Keylogger Vote_lcapArdamax 2.8 Keylogger Voting_barArdamax 2.8 Keylogger Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Ardamax 2.8 Keylogger

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
Ardamax 2.8 Keylogger Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Ardamax 2.8 Keylogger Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

Ardamax 2.8 Keylogger Empty
MesajKonu: Ardamax 2.8 Keylogger   Ardamax 2.8 Keylogger EmptyPerş. Mart 18, 2010 10:03 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ardamax 2.8 Keylogger Download

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

EDİT:ARDAMAX KEYLOGGERDE SERVER OLUŞTURAMAYAN ARKADAŞLAR İÇİN UFAK BİR EKLENTİ YAPTIM

**BİRAZ KARIŞIK OLDU AMA BOŞ VAKTİM OLDUĞU BİR ZAMANDA RESİMLİ ANLATIMDA YAPACAĞIM.

Ardamax keylogger pc ye yükleyin (yükledikten sonra otomatik başlıyo log tutmaya.Log tutmasını istemiyosanız sağ alttaki çubuğa sak tıklayın.options tıklayın.Stop logging tıklayın)
Sağ alttaki ardamax keylogger iconuna sağ tıklayın ve remote installation tıklayın.İleri diyin.Eğer kelogger bir dosya ile birleştirmek istiyorsanız "Append... " ile başlayan şeyi tikleyin ve yerini belirtin.Daha sonra ileri diyin.Çıkan penceredeki tüm kutucukları işaretleyin.Daha sonra ileri diyin.Security bölümünü istediğiniz gibi düzenleyin(Tavsiyem hiç bişeyi değiştirmeyin)Daha sonra ileri diyin."check for ..." tick ni kaldırın.İleri diyin.Daha sonra çıkan pencereden auto start ve start hidden mode yi tikleyin.Daha sonra ileri diyin."Send logs every " tikleyin ve log dosyasının kaç dakkada bir gelmesini istiyosanız oraya girin."Delivery method" log ların nereye gelmesini istiyosanız orayı seçin.Include kısmından kurban pc den nelerin log tutulmasını istiyosanız onu seçin.Daha sonra log format seçin onun altında bulunan "send only if log..." tikini kaldırın.Daha sonra gelen pencereden mail nizi yazın.Send from kısmınada kendi mailinizi yazın.Find tıklayın.Username ve password kısmını boş bırakıp ileri diyin.Daha sonra gelen pencerede ftp seçtiyseniz gerekli ayarları yapın ve ileri diyin.Daha sonra gelen pencereden screenshot capture tikini kaldırın ileri diyin.Daha sonra gelen pencereden browse yi tıklayın ve install.exe nin nereye yükleneceğini seçin.Dilerseniz icon da seçebilirsiniz.Son deyin ve keylogger hazır.
https://aal54.yetkin-forum.com

Ardamax 2.8 Keylogger
1 sayfadaki 1 sayfası