Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Bedava Çar Verme Hakkında Vote_lcapBedava Çar Verme Hakkında Voting_barBedava Çar Verme Hakkında Vote_rcap 
Byqonza (184)
Bedava Çar Verme Hakkında Vote_lcapBedava Çar Verme Hakkında Voting_barBedava Çar Verme Hakkında Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Bedava Çar Verme Hakkında

3 posters
YazarMesaj
ReyMysterio
™Administrator™
™Administrator™
ReyMysterio

Aktiflik :
Bedava Çar Verme Hakkında Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Bedava Çar Verme Hakkında Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 97
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/03/10
Points Points : 10171
Yaş Yaş : 29

Bedava Çar Verme Hakkında Empty
MesajKonu: Bedava Çar Verme Hakkında   Bedava Çar Verme Hakkında EmptySalı Mart 30, 2010 4:15 pm

Sayın TTHack üyeleri;
Sabit konularda aynı uyarılar var ancak şimdi çok daha sert uyarılar yapmak istiyorum:
Konu açarken charın tanıtımını yapabilirsiniz, ancak ya id ve şifreyi vereceksiniz, ya da özel mesaj yoluyla istediğiniz bir kişiye verebileceğinizi söyleyebilirsiniz.
Char verecek kişi rep istediğinde konu uyarısız kilitlenir.
Bedava char istiyorsanız konu açıp isteidğiniz server, karakter türü vs. konuları yazarak char isteyebilirsiniz, ancak "bana char verene rep verilir" gibi şeylerde olursa konu uyarısız yine kilitlenir.
Bu bölümde aynı konuyu farklı zamanlarda birden fazla açmak da konu kilitlenmesine sebep olmaktadır. Ancak bazen yanlışlıkla 2 kere konu açılabilir, o zaman sadece konuların biri kilitlenir kirliliğe sebep olmaması için.
Msn ile irtibata geçmek "kesinlikle yasaktır". Sadece ilk maddedekiler uygulanabilir, özel mesaj yoluyla anlaşılabilinir.
Eğer bu olaylardan herhangi birini bir kullanıcı 3den fazla tekrarlarsa forumdan bir süreliğine uzaklaştırır. Günde 2-3 kere yaparsa en fazla 3-4 gün sonra forumdan "tamamen uzaklaştırılır."
Bu bölüme mesaj yazan her kullanıcı bu kuralları kabul etmiş sayılır.
Bu kurallara uyacağım diyorsanız bu forumu gezebilirsiniz.Lütfen forumu kirletmeyelim..
Bu kurallara uymayacağım diyorsanız bu foruma boş yere gezmeyelim ve lütfen kirtletmeyelim..
Bu kuralları dikkata alan ve uygulayacağına harfiyen sözüne getiren herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum..
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
Bedava Çar Verme Hakkında Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Bedava Çar Verme Hakkında Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 28
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

MesajKonu: Geri: Bedava Çar Verme Hakkında   Bedava Çar Verme Hakkında EmptySalı Mart 30, 2010 4:17 pm

TaRaFımCa SaBiTLenMiştiR
https://aal54.yetkin-forum.com
ReyMysterio
™Administrator™
™Administrator™
ReyMysterio

Aktiflik :
Bedava Çar Verme Hakkında Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Bedava Çar Verme Hakkında Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 97
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/03/10
Points Points : 10171
Yaş Yaş : 29

MesajKonu: Geri: Bedava Çar Verme Hakkında   Bedava Çar Verme Hakkında EmptySalı Mart 30, 2010 4:19 pm

Bu kurallara uyacaksanız bu forumda durabilirsiniz.Kurallara uymayanlar ceza alacaklardır.Uymayacaksınız lütfen girip kirletmeyelim!
ayberk123
Üye
Üye
ayberk123

Aktiflik :
Bedava Çar Verme Hakkında Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Bedava Çar Verme Hakkında Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 73
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/04/10
Points Points : 176
Yaş Yaş : 26
Hobiler : metin2 oynamak

MesajKonu: Geri: Bedava Çar Verme Hakkında   Bedava Çar Verme Hakkında EmptyCuma Nis. 09, 2010 11:54 am

abi ıd ı verip isteyen özel mesaj atsın diyebilrmiyiz

Bedava Çar Verme Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası