Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 14 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 14 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Vote_lcaparzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Voting_bararzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Vote_rcap 
Byqonza (184)
arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Vote_lcaparzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Voting_bararzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server

2 posters
YazarMesaj
Byqonza
Üye
Üye
Byqonza

Aktiflik :
arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Left_bar_bleue500 / 999500 / 999arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 184
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/03/10
Points Points : 297
Yaş Yaş : 27
Hobiler : nette takılmak
Lakap : Byqonza

arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Empty
MesajKonu: arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server   arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server EmptyÇarş. Mart 31, 2010 5:05 pm

RESİMLER
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

AĞLAR:
HepBeraberMt2
HepBeraberMt2-2
HepBeraberMt2-3
Hepsinin şifresi 123 tür.

mc:5.240.169.115
üyelik sitesi:http://5.240.169.115

türkçe exe:http://www.upload.gen.tr/d.php/s8/amwjkyf8/HepBeraberMt2.rar.html
çince exe:http://www.upload.gen.tr/d.php/s8/amwjkyf8/_________.rar.html

sizi düşündüğüm için türkce exenin mcsini yaptım üye olup tükçceden
gire bilirsiniz ama çinceninki mcyi ayarlıyamadım siz yaparsınız

SERVERİN ÖZELLİKLERİ
1)Satıcıda azrail sandığı 0 yang +5 taşlar potlar teker teker ama siz
ejder kutsamasıylar sihir kutsamasını alınız( o daha iyidir hemen
fulluyor).
2)Balıkçıda +9 sirüs kalkanlar ayakkabı küpe kolye kask bilezik hepsi +9 dur.
3)Zırh satıcısında en önemlileri efsun nesnesi artırma kağıdıdır.Çünkü
bir şeye ekldin mi 30000 hp veriyor.Bende sadece abanoz küpede 30000 hp
yok.Geri kalan her şeyde var.
4)Silah satıcısında muhteşem silahlar ve zırhlar vard(hepsi +9dur).Yarı
insan kılıcı kin kılıcı azap kılıcı gibi silahlar, siyah çelik kraliyet
zırhları gibi zırhlar vardır.

GMLERİN ÖZELLİKLERİ
GMlerden istediğiniz isteyebilirsiniz para lwl(en son 85 lwle kadar)
item gibi şeyler.İsterseniz şunu düşür deyin hemen düşürürler.Örneğin
bana metin at deyin hemen atar.Boss at deyin kırmızı ejderha atsın.

İşte bu serwer tam size göre
http://www.manyakserverler.tr.gg
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Left_bar_bleue999 / 999999 / 999arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 28
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

MesajKonu: Geri: arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server   arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server EmptyÇarş. Mart 31, 2010 5:07 pm

saolasın kardes
https://aal54.yetkin-forum.com
Byqonza
Üye
Üye
Byqonza

Aktiflik :
arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Left_bar_bleue500 / 999500 / 999arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 184
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/03/10
Points Points : 297
Yaş Yaş : 27
Hobiler : nette takılmak
Lakap : Byqonza

MesajKonu: Geri: arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server   arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server EmptyÇarş. Mart 31, 2010 5:07 pm

bise deil
http://www.manyakserverler.tr.gg

arzrail sandıklı kraliyetli hamachili hoş bir server
1 sayfadaki 1 sayfası