Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
En ucuzu evden cebi aramak Vote_lcapEn ucuzu evden cebi aramak Voting_barEn ucuzu evden cebi aramak Vote_rcap 
Byqonza (184)
En ucuzu evden cebi aramak Vote_lcapEn ucuzu evden cebi aramak Voting_barEn ucuzu evden cebi aramak Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

En ucuzu evden cebi aramak

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
En ucuzu evden cebi aramak Left_bar_bleue999 / 999999 / 999En ucuzu evden cebi aramak Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

En ucuzu evden cebi aramak Empty
MesajKonu: En ucuzu evden cebi aramak   En ucuzu evden cebi aramak EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 11:40 am

Türk Telekom'un yeni kampanyasıyla evden cebi aramak cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor.

Kampanya kapsamında Türk Telekom müşterilerinden Ev Avantaj tarifelerine sahip olanlar, tüm gün boyunca GSM yönüne yapacakları aramalar için, operatör ayrımı yapmadan, tüm vergiler dahil dakikası 6,5 kuruşa konuşabilecekler. Böylece tek arama bazında evden cebi aramak cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor. Kampanya, 30 Haziran 2010 tarihine kadar geçerli olacak.

Tüm gün boyunca evden cebi aramak 6,5 kuruş
Kampanyaya ilişkin görüşlerini dile getiren Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan, “Daha önce, Şubat ayında iki hafta boyunca Evden Cebi Arama Kampanyası’yla, akşam 19.00’dan sabah 07.00’ye GSM yönüne aramaların dakikasını 6,5 kuruş olarak sunmuştuk. Bu dönemde GSM yönüne aramalardaki trafiğimiz %44 arttı. Müşterilerimizin gösterdiği yoğun ilgi dolayısıyla kampanyanın kapsamını genişleterek, bu defa Ev Avantaj müşterilerimize tüm gün boyunca GSM yönüne aramaları 6,5 kuruşa yapabilme fırsatını getiriyoruz” dedi.

Başvuru ya da taahhüt gerekiyor mu?

Demircan, sözlerine şöyle devam etti: “Bu kampanya ile toplam iletişim harcamalarında tasarruf imkanı getiriyoruz. Artık tüm aile bireyleri GSM operatörlerinin paket bedellerini ödemek zorunda kalmadan ev telefonundan cep telefonlarını ucuza arama fırsatını yakalıyor. Cep telefonu faturaları ile aile bireylerinin cebinden tek tek, önemli miktarlarda bedeller harcanıyor. Artık bu kampanyalarımızla tek arama bazında baktığınız zaman evden cebi aramak cepten cebi aramaktan daha ucuza geliyor. Türk Telekom olarak müşterilerimize değer katan kampanyalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Ev Avantaj müşterilerinin faydalanabilecekleri ve 30 Haziran 2010 tarihine kadar devam edecek olan kampanya için herhangi bir başvuru ya da taahhüt gerekmiyor.

CNET
https://aal54.yetkin-forum.com

En ucuzu evden cebi aramak
1 sayfadaki 1 sayfası