Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Toshiba Yeni Netbook Serisi! Vote_lcapToshiba Yeni Netbook Serisi! Voting_barToshiba Yeni Netbook Serisi! Vote_rcap 
Byqonza (184)
Toshiba Yeni Netbook Serisi! Vote_lcapToshiba Yeni Netbook Serisi! Voting_barToshiba Yeni Netbook Serisi! Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Toshiba Yeni Netbook Serisi!

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
Toshiba Yeni Netbook Serisi! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Toshiba Yeni Netbook Serisi! Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

Toshiba Yeni Netbook Serisi! Empty
MesajKonu: Toshiba Yeni Netbook Serisi!   Toshiba Yeni Netbook Serisi! EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 11:53 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Toshiba’nın netbook sınıfının yeni uzun yol koşucuları NB300/NB305.

Toshiba’nın Değer Katan Kalite Özellikleri Şimdi Yeni Netbook “NB300-NB305” Serisinde...

11 saate kadar pil ömrü sunan, mini tasarım, kullanabilirlik ve taşınabilirliğin eşsiz uyumunu sunuyor.

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri, 10.1'' (25.7 cm) boyutlarındaki iki yeni netbook’unu duyurdu. Toshiba mini NB300 ve NB305. 11 saate kadar uzun pil ömrü ve gelişmiş tasarım özellikleri sunan her iki model de, tasarımdan ve kullanışlılıktan ödün vermek istemeyen bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmıştır.

Tüm gün kullanım için arttırılmış pil ömrü

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, “Önceki başarılı modellerinin devamı olarak Toshiba mini NB300/NB305 e daha sofistike bir görünüm verdik ve netbook sınıfımızın tasarımını bir adım öteye taşıdık. Müşterilerimizin çoğunluğu netbooklarını dışarıda kullandığından ağırlık ve pil ömründen taviz veremezdik. Mini NB300/NB305, şık tasarımından ödün vermeden yerleştirilen 6 hücreli yüksek kapasiteli pil ile 11 saate kadar pil ömrü sağlamaktadır. “Dayanıklı ve çevre dostu

Global dünyaya sorumlu bir kurum olarak Toshiba, tüm Toshiba dizüstü bilgisayarlarında tamamen Avrupa WEEE ve RoHS direktifleri doğrultusunda, etkin kurşun, cıva ve benzeri diğer bazı tehlikeli maddelerin kullanımı kısıtlayarak çevre üzerindeki etkisini azaltmaya uyumlu olmasını sağlar. Ayrıca Toshiba Eko özelliği ile güç tüketimini azaltmaya fayda sağlayarak yardımcı olur ve kullanıcılarına gücünün farkına vardırır. Toshiba Mini Netbook NB300/305, ENERGY STAR ®️ 5.0 niteliklidir.

549 usd+kdv

veteknoloji

https://aal54.yetkin-forum.com

Toshiba Yeni Netbook Serisi!
1 sayfadaki 1 sayfası