Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Biri Bizi İzliyor Vote_lcapBiri Bizi İzliyor Voting_barBiri Bizi İzliyor Vote_rcap 
Byqonza (184)
Biri Bizi İzliyor Vote_lcapBiri Bizi İzliyor Voting_barBiri Bizi İzliyor Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Biri Bizi İzliyor

YazarMesaj
kobratr41
ModeratöR
ModeratöR
kobratr41

Aktiflik :
Biri Bizi İzliyor Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Biri Bizi İzliyor Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 52
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/04/10
Points Points : 157

Biri Bizi İzliyor Empty
MesajKonu: Biri Bizi İzliyor   Biri Bizi İzliyor EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 12:09 pm

Biri bizi İzliyor..

Biri bizi izliyor veya gözetliyor bu programı biliyorsunuz bilmiyosanızda boşverin zaten..

Ama böyle bir durum eviniz için gercek olabilir yada iş yeriniz için..

Nasıl mı? tabiki çok sevdiginiz saatlerce başından ayrılmadınız bilgisayarınız ile..

Bilindigi gibi çagımızın adını koymasalarda Bilgi çağındayız, hadda okadar çok bilgi var ki bize bir bilgi-sayar lazım Smile

Kısacası çagımızın adı <FONT color=red>bilgisayar oldu gidiyor..

Daha gecen gün haberlerde cıkan ve arabaları hackliyen hackır hayla aklımda.. Adam nasıl bir sistem ile yaptıysa arabaları hacklemiş ve o düzenegi kurmuş..

21. y.y.’ın en büyük sorunu olan güvenlik heleki en önemlisi olan kişisel güvenlik zaafları aldı başını gidiyor..

Belki bir suclu vefa katildegilsiniz ama yinede başka birileri tarafından izleniyor olabilirsiniz..

Tabi buda bilgisayarınıza baglı olan Cam denen ve webcam ismindeki küçük bir kamera ile oluyor..

Bir çok laptopda bulunun bu webcam direk monutorün üstünde oluyor ve bizi net bir şekilde ele alıyor..

Şahsen ben laptop kullanırken oradaki webcamden oldukca rahasız oluyorum..

Zaten msn den konusurken filan gizlice webcam acıp izliyenler oluyor..

Peki bunun gelişim versiyonunu yapacak bir program büyük şirketlerin elinde olamaz mı?

Benim ki sadece bir teori onların yaptıkları ise önlem..

Şimdi demeyin benim resmimi yada videomu alıp ne yapcaklar diye..

Ben bilmiyorum ama onlar bişeyler planlıyor veya sadece önlem alıyorlar..

Hayatın kendisine dogru ilerlemeye devam..

Haberci destek.. Ö-F-K

Biri Bizi İzliyor
1 sayfadaki 1 sayfası