Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Pwp kasılma Vote_lcapPwp kasılma Voting_barPwp kasılma Vote_rcap 
Byqonza (184)
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Pwp kasılma

YazarMesaj
ayberk123
Üye
Üye
ayberk123

Aktiflik :
Pwp kasılma Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Pwp kasılma Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 73
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/04/10
Points Points : 176
Yaş Yaş : 26
Hobiler : metin2 oynamak

Pwp kasılma Empty
MesajKonu: Pwp kasılma   Pwp kasılma EmptyPerş. Nis. 08, 2010 9:35 pm

Pvp kasılma

Merhaba Ben Şuana Kadar 15-20 PvP server Oynadım ve Hepside 90larda... Hemde Sadece 1-1,5 Haftada Nasılmı İşte Böyle:

1.Öncelikle Pvp Serverlerde Biliyorsunuzki hem gb hemde hava kılıcı oluyor... Gidin Zihinsel Olun Ve P yapın +300Defans Vericektir Tabi Hava Kılıcınıda Grand Yapın. Kılıç Çevirmeyi Açmayın. Ruh Vuruşunu Şiddetli Vuruşu Ve Güçlü Vuruşa Verin...

2.oyuna ilk başladığınızda 5 LVl olum Biyologdan görevi olum hemen 31 yapar şimdi Gidin 42 lwl zırhı alın +9 yapın Birde Barbar yada b.balta 31 lwlde gidip yabani piyadelerin en çok bulunduğu yerde kasılın... Hemen 42 olacaksınızdır...

3.Şimdi 50 olmaya generallere. Ejderi Giyin ve generallerde hileyle yada pelerinle çekin ve 50 olun...

4.Şimdi Altıntaş almanıza gerek yok siz e tanrısı ve partizan arayın...

5.50de Gidip çölde akrep ve örümceklerde kasılın ama slotun çok olduğu yerlerde hemen 55 olsanız yeter...Sonra Gidip Akrep Okçuları Yılan okçuları Toplayıp kesim ve 60 olun...

6.şimdi ormana ormanda 65 olana kadar hayalet ağaçlarda kasılın 65de gidin e tanrısını alın saten hiç para harcamadıysanız 100-200m olmuştur... aldıktan hemen sonra direk ormana gidin ve ormanın büyük slotlarında kasılın çok slotlu yerlerde..

7.65den samimi söylüyorum 30dkda 75 olursunuz şimdi Gidip Dinlenin Gözleriniz Bozulcak

8.Şimdi aynı slotlarda 80 olun kolay olursunuz. Sonra Tam Kızıl ormana Gidirken Biryer var orda kasılın 85 olun ve kızıl ormana gidin saten kızık ormanda bi kaç günde 90lardasınızdır...

Pwp kasılma
1 sayfadaki 1 sayfası