Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
biyolg görevleri Vote_lcapbiyolg görevleri Voting_barbiyolg görevleri Vote_rcap 
Byqonza (184)
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

biyolg görevleri

YazarMesaj
ayberk123
Üye
Üye
ayberk123

Aktiflik :
biyolg görevleri Left_bar_bleue10 / 99910 / 999biyolg görevleri Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 73
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/04/10
Points Points : 176
Yaş Yaş : 26
Hobiler : metin2 oynamak

biyolg görevleri Empty
MesajKonu: biyolg görevleri   biyolg görevleri EmptyPerş. Nis. 08, 2010 9:45 pm

Biyolg görevleri

Level 30

Hergün 1 er tane olmak şartı ile 10 adet ork dişi ve görev sonunda 1 tane Jinunggy'nin ruh taşı

Ödül : Hareket Hızı +10%

Level 40

Hergün 1 er tane olmak şartı ile 15 adet Lanet Kitabi ve görev sonunda 1 tane Tapınak ruh taşı

Öldül : Vuruş Hızı +5%

Level 50

Hergün 1 er tane olmak şartı ile 15 adet Þeytan Hatırası ve görev sonunda 1 tane Sagyinin Ruh Taşı

Öldül : Defans +60

Level 60

Hergün 1 er tane olmak şartı ile 20 adet Buz Topu ve görev sonunda 1 tane Buz ruh taşı

Ödül : Vuruş Gücü +50

Level 70

Hergün 1 er tane olmak şartı ile 25 adet Zekoya Dalı ve görev sonunda 1 tane Hayalet Ağaç Ruh Taşı

Ödül : Defans +10% ve Hız +10%

Level 80

Hergün 1 er tane olmak şartı ile 30 adet Savaşçı Hayaleti ve görev sonunda 1 tane Hayalet Savaşçı Ruh Taşı

Ödül : Vuruş Gücü +10

Not : Chaegirab getirdiğiniz itemleri kırık bulabilir ve kabul etmeyebilir, tekrar getirmenizi isticektir. Ayrıca her item getirdikten sonra 24 Saat beklemeniz gerekmekte.

biyolg görevleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» -----At Görevleri------
» at görevleri
» At Görevleri Tam klavuz
» Sayfa görevleri
» Metin2 Sayfa görevLeri anLatımı Ayrıntılı