Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım! Vote_lcap%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım! Voting_bar%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım! Vote_rcap 
Byqonza (184)
%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım! Vote_lcap%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım! Voting_bar%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım! Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım!

YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım! Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım! Empty
MesajKonu: %100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım!   %100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım! EmptyCuma Nis. 23, 2010 6:53 am

Öncelikle Hızlı Bir Browser'a İhtiyacınız Vardır. Bunlar: Mozilla yada Operanın en son versiyonu olanıdır.

Daha Sonra İse Biraz Server Saati Ayarlaması Kafamızda ..Bilgisayarınızın Ve İnternetinizin Hızının Orantılanması.Mesela Ben 30 Saniye Kala Askeri Yollarım Ama Askerler Hızdan Dolayı 1 Saniye Geç Gidebilir 29 Saniye Kala Gider İptal Ederken De 1 Saniye Gecikirsiniz Toplam 2 Saniye Kaybınız Olur. ( 1 Saniye Kaybınız Olsa Askerleriniz Aynı Anda Gelir Sorun Olmaz, 2 Saniye Olursa Eğer, Sizin Askerleriniz 1 saniye Önce Gelir..)Yani Kendi Askerlerinizi Kestirirsiniz..Ve Hesabınızı Silmeye Alabilirsiniz.

Gelelim Anlatıma,

3 Sayfa Görüceksiniz, Yazdım " 1.sayfa , 2.sayfa , ve 3.Sayfa "

Nedir Bunlar ?

1. Sayfa : Saldırıya Kaç Saniye Kaldıgını Göreceginiz Sayfadır..

2. Sayfa : Askerlerinizi Yağmaya Yollayıp , Sonra Geri Çekeceginiz Sayfadır..

3. Sayfa : Saldıran Kişiye Saldıracagınız.Yani Saldırırken En Son " OK " Tuşuna Basıp Askerleri Yolladıgınız Sayfadır..62 Asker O Sayfada Hazır Beklemektedir..Bizim Destekler Ulaşır Ulaşmaz.En Son " OK " tuşuna Basıyoruz Ve 1 yada 2 saniye Peşinden Saldıran Kişinin Köyüne Sefere Çıkmış Demektir..
BU 3 SAYFAYI EKRANINIZDA RESİMDE OLDUGU GİBİ AÇARAK SIĞDIRABİLİRSİNİZ..

DETAYLARI :
Sayfaları Hazırladınız Diyelim,
1.Sayfadan Saldırıya Kaç Saniye Kaldıgını Göreceksiniz ..Kaç Saniye Kaldıgını Görebilecek Şekilde Ayarlayın. Daha Sonra Ardışık Sayı Kuralını Biliniz.. 10+11 = 21 11+12=23 12+13=25 13+14=27 15+16 =31 .... gibi..

Kullanacagımız Orta Süreli Olsa Daha İyi ,

Saldırıya 31 Saniye Kala Askerleri Herhangi Bir Köye Yagmaya Yolluyorsunuz..2.Sayfada Bekletiyorsunuz Yagmalama Yada Saldırı Olması 2.SAYFA da Farketmez.Ama 3.Sayfada Saldıran Kişiye Mutlaka Normal Saldırı Şeklinde Bekletilmelidir.

Daha Sonra İse İPTAL Etme Aşaması Vardır. 1.Sayfadan Süreyi Takip Edeceksiniz Ve 15 Saniye Kala (15 i Görür Görmez) İPTAL (Çarpı) ya tıklayın

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sayfa Ayarlaması Aşagıdaki Gibidir..
Resimlerle Yazıları Bilgisayarınıza İndirip İncelerseniz Çok Rahatlıkla Anlayabilirsiniz..
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[alıntıdır] eski forumdan. resimler yenilendi.
https://aal54.yetkin-forum.com

%100 Asker Kilitlemek En Kapsamlı ve Resimli Anlatım!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PC'ye Sızma Resimli Anlatım
» Pc Montaj Resimli anlatım!!
» Jin-Hee Görevi (Resimli Anlatım)
» Site Hack....[ResimLi AnLaTıM]
» ProRat Kullanımı [Resimli Anlatım]