Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Vote_lcapsXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Voting_barsXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Vote_rcap 
Byqonza (184)
sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Vote_lcapsXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Voting_barsXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed

2 posters
YazarMesaj
BaTiqoN
ModeratöR
ModeratöR
BaTiqoN

Aktiflik :
sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Left_bar_bleue10 / 99910 / 999sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/10/09
Points Points : 2147483647

sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Empty
MesajKonu: sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed   sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed EmptyCuma Nis. 23, 2010 7:30 pm

8.9 İÇİN HENÜZ YENİ KODLANMIŞTIR YABANCI FORUMLARDA..

Evet Arkadaşlar Bu hack 8.9 için yeni kodlanmıştır. Ben kodlamadım, Ben yapmadım. Herkes gibi deyilim, alıntı oldugunu kabul edebiliyorum.

İlk olarak kendi geliştirdiğim wall hack var, eğer bunda sorun olursa onu paylaşabilirim. [Geliştirme derken kodlama deyil, farklı .dll ler ile 8.9u deaktif etme. Zahmetlik iş, paylaşsam bile PCden iyi anlamak lazım, Her user beceremeyebilir.]

Neyse asıl bu konuya geleyim. v26 Patchda Çalışır. Ben v23B patchiyla denedim ve çalıştı. v23B patchini forumda bulabilirsiniz..

Hilenin Kurulması: İçinden çıkan 2 tane .dllyi oyununuzun yüklü olduğu dizine yapıştırmak ve çıkan soruya evet demek. OYUNU AÇINCA HERHANGI BİRŞEKİLDE BİLGİ VERMEZ. YADA AÇILDIGI HAKKINDA BİR KANIT GÖSTERMEZ.

Hilenin Kullanımı: Oyundayken basacağınız tuşlar :
-F1: Wallhack Kapanır. [SWde Retry Çekmeniz Gerekir]
-F2: Wallhack Açılır.
-F3: Speed Hack Açılır.
-F4: Speed Hack Kapanır.
[oyunda "unbind f2" yaparsanız serverdan atılmazsınız.]

Hilede Bug: .dll ler ile oyuna girince FIND SERVERS bölümüne girmiyor. Bu yüzden consoldan "connect xx.xx" olarak girerseniz öyle giriş yapabilirsiniz. Oyunda da F2 basarsanız yeter.

LİNK :

http://uploaded.to/file/yekf8m

Kaynak : forumqs.com

En son BaTiqoN tarafından Cuma Nis. 23, 2010 7:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Left_bar_bleue999 / 999999 / 999sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed Empty
MesajKonu: Geri: sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed   sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed EmptyCuma Nis. 23, 2010 7:30 pm

saolasın forumqs de qüzel bi site:D
https://aal54.yetkin-forum.com

sXe 8.9 Yeni Kodlanmış WallHack + Speed
1 sayfadaki 1 sayfası