Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
Gizlice PC Ye GiR ! ! ! Vote_lcapGizlice PC Ye GiR ! ! ! Voting_barGizlice PC Ye GiR ! ! ! Vote_rcap 
Byqonza (184)
Gizlice PC Ye GiR ! ! ! Vote_lcapGizlice PC Ye GiR ! ! ! Voting_barGizlice PC Ye GiR ! ! ! Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

Gizlice PC Ye GiR ! ! !

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Gizlice PC Ye GiR ! ! ! Empty
MesajKonu: Gizlice PC Ye GiR ! ! !   Gizlice PC Ye GiR ! ! ! EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 5:11 pm

ÖnceLikle S.a
alın size port açığı bulmak için dos komutlar
bakın şimdi ilk olaydan başlayalım işletim si,steminizin xp olan lkar için komutlar
sunlar
sımdı ıse baslıyalım
başlat/çalıştır/cmd
ardından kurbanın ip adresini bilmeniz gerekiyor ip adreis bulmak içinde çaşitli
yöntemler var
sonra komutlara gelelim
net view kurbanın ip nosu
bu komutun ardından eğer pc paylaşıma açıksa bütün paylaşımlarını görebilirsiniz
değilse pc ye NULL olarak giriş yapmalısınız bu da 139 uncu port tan içeri dalmak
demektir
net use kurbanın ip nosuipc$ /u:"" ""
bu komutu girdikten sonra komut başarıyla tamalandı şeklinde bir yazı ile
karşılasacaksınız
,
onunaerdından ilk yazdığım komutu tekrar deneyin ve pc size tüm paylaşımları
gösterecek fakan NULL olarak isimsiz bir şakilde pc ye girmiş sayıldığınızdan
yapabilecekleriniz sınırlı bu nedenle administrator olarak pc ye girmek içnde
administrator şifresini bulmanız gerekli şifre bulma yonteminin anlatmıyorum konumuz
dışında olduğu için şifre kırmak için net uzerinde bir çok program var ney se konuya
donelim admin olarak pc ye girmek içinse bir önceki girişinizi silkmeniz gerekiyor
bunun için
net use kurbanın ip nosuipc$ /delete
komutunu klullanınız
şifreyi bulduktan sıonra varsayalımki şifre 123456
net use kurbanın ip nosuipc$ /u:"administrator" "123456"
komutunu girdiğinizde pc de artık yapabilieceklerinizin bi sınırı kalmıyor pc sizin
elinizde bunu ardından siyeh dos ekranından kurtulmak için
başlat/ayarlar/denetim masası/yönetimsel araçlar/bilgisayar yönetimi ni tıllayarak
eylem menüsünden başka bilgisayara bağlan ı tıkladığınızda karşınıza çıkan pencereye
kurbanının ip nosunu yazzıp entere basarsanız artık pc nin bütün öğeleri önünüzde
dir kişi pc yi kullkanırken masaüstüne müdehale edebilirsiniz kendi pcniz gibi
kullanabilirsiniz yani
pc den çıkarken şunu sakın unutmayın muhakkak girişinizi iptal etmelisiniz..
net use kurbanın ip nosuipc$ /delete
komutunu kullanarak iptal edebilirsiniz bunuyapmadan çıkmayın!..

Önceden verildiyse özür dilerim ,Görmedim.
Deads Leader
Üye
Üye
Deads Leader

Aktiflik :
Gizlice PC Ye GiR ! ! ! Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Gizlice PC Ye GiR ! ! ! Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 106
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 149
Yaş Yaş : 27
Hobiler : Bilgisayar
Lakap : By_System_RooT

MesajKonu: Geri: Gizlice PC Ye GiR ! ! !   Gizlice PC Ye GiR ! ! ! EmptyPerş. Eyl. 03, 2009 9:17 pm

saol
J0kéR``
ModeratöR
ModeratöR
J0kéR``

Aktiflik :
Gizlice PC Ye GiR ! ! ! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Gizlice PC Ye GiR ! ! ! Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 158
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 27
Hobiler : oqRency / BiLqisayar :)
Lakap : J0kéR

MesajKonu: Geri: Gizlice PC Ye GiR ! ! !   Gizlice PC Ye GiR ! ! ! EmptyC.tesi Eyl. 05, 2009 9:55 am

saoll

Gizlice PC Ye GiR ! ! !
1 sayfadaki 1 sayfası