Metin2 Pvp Knight Pvp Pvp Tanitim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 96 kişi Perş. Nis. 22, 2010 9:01 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
KraLL (1340)
MSN hackleme yolları Vote_lcapMSN hackleme yolları Voting_barMSN hackleme yolları Vote_rcap 
Byqonza (184)
MSN hackleme yolları Vote_lcapMSN hackleme yolları Voting_barMSN hackleme yolları Vote_rcap 
cemocem12 (170)
J0kéR`` (158)
myenes (155)
sayko5454 (117)
Deads Leader (106)
HacKeR_51 (98)
ReyMysterio (97)
baba79797 (96)

MSN hackleme yolları

3 posters
YazarMesaj
KraLL
™Administrator™
™Administrator™
KraLL

Aktiflik :
MSN hackleme yolları Left_bar_bleue999 / 999999 / 999MSN hackleme yolları Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1340
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/09/09
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 29
Hobiler : Pc , Gezmek
Lakap : KinG

MSN hackleme yolları Empty
MesajKonu: MSN hackleme yolları   MSN hackleme yolları EmptyÇarş. Mart 24, 2010 3:37 pm

MSN hackleme yolları

1.Fake mail
En eski ve kolay yöntemdir fakat yedirmesi biraz zordur.Sahte mail/hesap giriş sayfaları hazırlanır ve kurbana yedirilmeye çalışır; kurban şifresini girerse şifre belirlediğiniz mail adresine gelir.Örnekler için------>http://www.masterhack.com/fake-ler-f206.html

2.Keylogger
Bilgisayara kurulabilirse klavyeye yazılan her harfi kaydeder ve mailınıza yollar.Bu şekilde şifreyi öğrenebilirsiniz.Daha fazlası ve kullanımları için-------->Sitemizin ilgili adreslerini tıklayın

3.Trojen
Bunlarla sadece mail adresinin şifresini değil bilgisayarının daha çoğu özel belgelerine ulaşabilirsiniz.Örnek olarak ProAgent güzel bir programdır.Daha fazlası ve kullanımları için----->Sitemizin ilgili adreslerini tıklayın

4.Gizli soru
Kurban hakkında daha fazla bilgi edinerek gizli sorusunu deneme yanılma yöntemiyle çözmeye çalışabilirsiniz.Biraz sosyal mühendisliğe girer.

5.Brute Force
Bu yöntem deneme yanılma yolu ile bütün olasılıkları dener.İnternette hazırlanmış güzel wordlistler de vardır ; ama mesela XyUY7685 gibi bir şifreyi çözmeniz ömrünüzü bitirir.Bu yüzden kullanılmaz ama kolay şifreler bulunabilir.

6.Mail Dondurma
Bu gibi programlarla kişinin msnini dondurup başka bir şekilde iletişime geçtiğinizde onu sıkıştırın ve ''msnini hackledim mailın şu an bende'' gibi şeyler söyleyin.Daha sonra acımış gibi yapın ve ''tamam mailını geri vericem eski şifreni söyle de düzelteyim.'' diyin.Kurban bu tuzağa düşerse şifre elinizde.
https://aal54.yetkin-forum.com
S3L!m
Üye
Üye
S3L!m

Aktiflik :
MSN hackleme yolları Left_bar_bleue10 / 99910 / 999MSN hackleme yolları Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 22
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/03/10
Points Points : 25
Yaş Yaş : 31

MesajKonu: Geri: MSN hackleme yolları   MSN hackleme yolları EmptyPaz Mart 28, 2010 12:54 pm

bunları yapınca sonuç başarılı oluyor mu acaba deneyen arkadaşalr varsa yorumlarınız yazabilirler mi
http://www.izlesinemadizi.com
By_ATALAY
Üye
Üye
By_ATALAY

Aktiflik :
MSN hackleme yolları Left_bar_bleue10 / 99910 / 999MSN hackleme yolları Right_bar_bleue

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 58
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/03/10
Points Points : 2147483647
Yaş Yaş : 28
Hobiler : BİLGİSAYAR
Lakap : _ATALAY_

MesajKonu: Geri: MSN hackleme yolları   MSN hackleme yolları EmptyPerş. Nis. 01, 2010 8:49 pm

hıc bırı bı ıse yaramazz akıll olmayınca Very Happy

MSN hackleme yolları
1 sayfadaki 1 sayfası